Loading…

Këto dy super ndeshje zhvillohen në Ligën e Kampionëve sonte: Super sfida në mes Bayernit dhe PSG’së

  • 07/04/2021 | 16:32

Këto dy super ndeshje zhvillohen në Ligën e Kampionëve sonte: Super sfida në mes Bayernit dhe PSG’së

Sot zhvillohen edhe dy ndeshjet tjera në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich pret Paris SG në Alianz Arena dhe Porto ndeshet me Chelsean, shkruan Gazeta Metro.


Nga ora 21:00 zhvillohen dy ndeshjet tjera të çerekfinales së Ligës së Kamionëve.

Superndeshja është në mes të Bayern Munich dhe Paris SG.

Ekipi i udhëhequr nga Hansi Flick, pret në Alianz Arena ekipin parisian të motivuar për fitore.

Ndërkaq ndeshja tjetër është në mes të Portos dhe Chelsea. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë