Loading…
Këto fotografi gjysëm zhveshur të Republikës së “Çka ka shpija”, nuk duhet t’i humbisni
  • 15/03/2019 | 12:56

Këto fotografi gjysëm zhveshur të Republikës së “Çka ka shpija”, nuk duhet t’i humbisni

Padyshim që seriali vendor “Çka ka shpija” është njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë gjithashtu është edhe njëri nga serialët që ka njetëgjatësi të madhe, transmeton Gazeta Metro.


Pjesë e serialit “Çka ka shpija” është edhe aktorja Teuta Krasniqi në rolin e “Republikës”. Ajo është njëra nga artistet më të pëlqyera të këtij seriali.

Ajo më herët kishte realizuar edhe një set fotografik ku u shfaq gjysëm nudo. /gazetametro.net.

Shikoni fotografitë më poshtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë