Loading…
Këto janë 10 zakone e këqija që bëjmë ne çdo ditë
  • 02/08/2018 | 18:47

Këto janë 10 zakone e këqija që bëjmë ne çdo ditë

1.Marrja e gjërave në mënyrë personale.

2.Mendon dhe jeton ende në të shkuarën.

3.Gjithmonë rri në Facebook/Instagram për të parë cbëjnë të tjerët.

4.Stresohesh për gjënë më të vogël.

5. Çdo gjë e kthen në dramë.

6. Ke një dietë ushqimore të varfër dhe jo të shëndetshme.

7. Ankohesh gjatë gjithë kohës.

8. Nuk jeton momentin.

9.Mendon shumë, pra ‘overthinking’.

10.Bën thashetheme për të tjerët.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë