Loading…
Këto janë 3 shenjat e horoskopit që e marrin lidhjen shumë seriozisht
  • 04/08/2018 | 14:58

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që e marrin lidhjen shumë seriozisht

Jetojmë në periudha kur njerëzit e kanë të vështirë të gjejnë një partner stabël me të cilin të krijojnë një marrëdhënie serioze.


Por nëse pretendoni një të tillë, kërkojeni partnerin me një prej këtyre 3 shenjave horoskopi.

Nuk do zhgënjeheni.

1 – Gaforrja- Të lindurit e kësaj shenje I duan gjërat serioze. Janë të prirur për të krijuar lidhje të gjata dhe të rëndësishme. Nëse nuk ndihen të përmushur nga një person, as nuk e marrin mundimin të krijojnë një lidhje.

2 – Akrepi – Si një shenjë uji që janë, ata janë të ndjeshëm. I duan lidhjet serioze dhe thuajse asnjëherë nuk nisen për të kaluar kohë me një person.

3 – Peshqit – Me shumë mundësi janë edhe shenja më emocionale e zodiakut. Ata i duan marrëdhëniet që i përmbushin dhe kërkojnë gjithnjë e më shumë stabilitet./Opinion.al

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë