Loading…
Këto janë 3 shenjat e horosopit që rrezikojnë të ndahen gjatë muajit gusht
  • 30/07/2018 | 23:01

Këto janë 3 shenjat e horosopit që rrezikojnë të ndahen gjatë muajit gusht

Vera është stina e dashurisë, zemra jonë fillon të rrahë fort dhe ndodh të biem në dashuri, qoftë dhe me persona të gabuar. Megjithatë, horoskopi thotë se edhe ata që janë në një lidhje, mund të pësojnë kriza. Prandaj, sot ne do t’ju tregojmë se cilat janë shenjat e zodiakut që do të jenë më të prirura për t’i dhënë fund lidhjes së tyre këtë gusht.


Luani: Luanët kanë karakteristikën e të qenit një shenjë e fortë, që e bën personalitetin e tyre dominues. Për fat të keq tani jeni duke kaluar një krizë në marrëdhënien tuaj, ku ka shumë zënka me partnerin. Gushti do të jetë një muaj vendimtar, ku do të përcaktoni nëse ia vlen të vazhdoni bastin për atë dashuri dhe të përpiqeni të jeni pak më të kuptueshëm apo do i jepni fund se ndiheni tashmë të lodhur. Në veçanti do të ketë një situatë që do të sjellë shkakun dhe do të fillojë të sjellë problemet e së kaluarës dhe kjo mund të çojë deri në fund të marrëdhënies tuaj.

Dashi: Ashtu si Luani, Dashi merr një pozitë dominuesee, pasi zakonisht është një shenjë e udhëheqësve. Tani për tani ndiheni sikur jeni bllokuar, pa kontroll, gjë që do t’ju bëjë të vendosni që të jeni të lirë më në fund. Kjo do të jetë arsyeja kryesore për shpërbërjen e dashurisë.

Binjakët: Megjithëse Binjakët duket të jenë të fortë, tani po shpenzoni një moment trishtimi të madh, duke bërë që të shtohet një dozë e lartë e melankolisë dhe indiferencës nga ana e partnerit tuaj, sipas Living. Kjo indiferencë do të shkaktojë që jeta juaj emocionale të konsumohet, e kjo do të bëjë që ju të ndaheni plotësisht. Por po, ju ende mund të keni mundësinë për të thyer monotoninë dhe për të rimarrë dashurinë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë