Loading…
Këto janë 3 shenjat më pasionante dhe romantike të horoskopit
  • 15/04/2019 | 22:03

Këto janë 3 shenjat më pasionante dhe romantike të horoskopit

Nëse ke pyetur ndonjëherë veten nëse je nga ato shenja që bie shpejtë në dashuri dhe nese je pasionate apo jo, apo nëse do të dish se sa shanse ke për të bërë për vete dikë që të pëlqen shumë, në këtë artikull po sjellim 3 shenjat më pasionante dhe romantike te horoskopit, transmeton Gazeta Metro.


Vendi i parë — Peshorja
Peshorja është ndër shenjat më romantike të zoodiakut. Janë persona shumë të ndjeshëm, shumë romantikë dhe bien në dashuri shumë shpejtë, pasi për ata dashuria është vet kuptimi i jetës.

Vendi i dytë — Akrepi
Personat e shenjës së akrepit janë gjithashtu shumë pasionantë nga natyra. Pavarësisht se shpesh mundohen ta mbulojnë këtë pjesë, nëse dashurohen, ata janë ta pandalshëm dhe shumë aventurierë dhe janë gati të rrezikojnë gjithçka për dashurinë.

Vendi i tretë — Luani
Pvarësisht se nga natyra janë lidera, luanët janë të dhënë edhe pas dashurisë. Ata duan të dominojnë dhe trimumfojnë edhe në fushën e ndjenjave dhe bëjnë çdo gjë për të fituar zemrën e personit që dashurojnë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë