Loading…

Këto janë ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e Sevdai Radogoshit

  • 22/11/2020 | 08:47

Këto janë ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e Sevdai Radogoshit

Këtë të premte, në rubrikën ‘5 datat’ ishte aktori i njohur shqiptar Sevdai Radogoshi, që për publikun më së shumti njihet si Qumili.


Ai tregoi shumëçka rreth jetës së tij dhe gjithashtu foli për raportin me motrën e tij.

Në videon më poshtë kuptoni shumë gjëra.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë