Loading…

Këto janë 6 prej urave më mahnitëse në botë (Foto)

  • 13/07/2017 | 17:17

Këto janë 6 prej urave më mahnitëse në botë (Foto)

Ura është një mrekulli inxhinierike e shpikur nga njeriu, por një pjesë e tyre sot në botë kanë kaluar përtej kësaj mrekullie dhe janë edhe vepra arti.


Ka shumë ura nëpër botë që janë të njohura dhe mjaftë të famshme, porn ë po ju sjellim sot 7 prej më të famshmeve dhe më të njohurave.

1.‘Golden Gate Bridge’ në San Francisco

2.’ Tower Bridge’ në Londër

3.‘Glen Canyon Bridge’ në Arizona

4.‘Seven Mile’ në Florida

5. Në Islandë

6.Në Andaluzi, Spanjë

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë