Loading…

Këto janë çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

  • 06/11/2022 | 09:49

Këto janë çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka bërë publike çmimet maksimale të lejuara të naftës, benzinës dhe gasit.


Sipas njoftimit, gjatë së dielës një litër naftë do të shitet 1,71 euro, një litër benzinë 1,45 euro, ndërsa një litër gas do të shitet 71 centë.

Këto çmime janë valide vetëm për të 24 orë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë