Loading…

Këto jane çmimet e derivateve për 48 orët e ardhshme

  • 25/09/2022 | 08:14

Këto jane çmimet e derivateve për 48 orët e ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin e çmimeve të derivateve për 48 orët e ardhshme.


Sipas njoftimit të kësaj ministrie, çmimi maksimal i lejuar për naftë është 1.60 euro.

Benzina do të kushtojë 1.34 euro gjatë dy ditëve të ardhshme.

Ndërkaq për gazin, çmimi është 0.75 euro.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë