Loading…

Këto janë çmimet e katër versioneve të iPhone 13

  • 14/09/2021 | 20:27

Këto janë çmimet e katër versioneve të iPhone 13

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini.

iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë rregulluar në mënyrë diagonale.

Telefonat inteligjentë vijnë në pesë ngjyra të reja: rozë, blu, të zezë, të bardhë dhe të kuqe.

Dhe këtu vijnë versionet më të shtrenjta – iPhone 13 Pro dhe Pro Max – në 4 ngjyra të bukura (përfshirë blu të lehta).

iPhone 13 mini kushton 699 dollarë, iPhone 13 799 dollarë, iPhone 13 Pro 999 dollarë ndërsa iPhone 13 Pro Max plot 1 mijë e 99 dollarë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë