Loading…

Këto janë disa momente më të bukura të estradës me fëmijët e tyre

  • 12/02/2019 | 11:49

Këto janë disa momente më të bukura të estradës me fëmijët e tyre

Jemi mësuar t’i shohim duke performuar, por shumë pak dimë se si janë ata në jetën e përditshme, transmeton Gazeta Metro.


Shumë këngëtarë janë bërë prindër në moshën e tyre të re, dhe të shumta janë momentet që ata i ndajnë me femijët e tyre. Majk, Agon Amiga, Ermal Fejzullahu, Mozzik e Robert Berisha janë shumë aktiv me fotografi ku shihet teksa një kohë shumë të veçantë e ndajnë për familjen.

Këto janë disa momente më të bukura të baballarëve të famshëm./gazetametro.netMë të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë