Loading…

Këto janë dy skuadrat tjera që sigurojnë kalimin tutje në Ligën e Kampionëve

  • 04/11/2021 | 08:13

Këto janë dy skuadrat tjera që sigurojnë kalimin tutje në Ligën e Kampionëve

Dje kanë përfunduar të gjitha ndeshjet në Ligën e Kampionëve.

Në kuadër të ditës së djeshme u zhvilluan gjashtë ndeshje nga ora 21:00 në Ligën e Kampionëve.

Ajax e Liverpool janë dy skuadrat që kanë siguruar kalimin tutje në fazën e eliminimit direkt të Champions Legaues.

Liverpooli pas katër xhirove të para ka marrë pikët e plota në grupi B. Klubi i Jurgen Klopp ka grumbulluar 12 pikë dhe tani ka siguruar kalimin tutje.

Skuadra tjetër që ka poashtu 12 pikëm, por në grupin C është Ajax. Klubi i Ten Haag ka siguruar kalimin tutje në kompeticionin më të madh evropian të futbollit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë