Loading…

Këto janë dy vajzat që vdiqën në aksident gjatë mesnatës

  • 10/11/2019 | 10:34

Këto janë dy vajzat që vdiqën në aksident gjatë mesnatës

Një aksident rrugor ka ndodhur në Tiranë ku si pasojë humbën jetën dy 17-vjeçare, transmeton Gazeta Metro.


Zbardhen identitetet e vajzave që humbën jetën në aksidentin fatal që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Berzhitë të Tiranës.

Viktima janë dy 17 vjeçaret, Denada Tarja dhe Suada Serani, raportojnë mediat në Shqipërinë

Në aksident mbeti i plagosur drejtuesi i mjetit Francesko Serani dhe dy 14 vjeçarë, kur njëri prej tyre kishte ditëlindjen.

Gjithashtu mësohet se 18 vjeçari Francesk Shaba nuk kishte patentë.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë lagështia në rrugë./gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë