Loading…

Këto janë femrat xheloze sipas shenjës së horoskopit

  • 03/04/2017 | 10:21

Këto janë femrat xheloze sipas shenjës së horoskopit

Nëse nuk doni të keni probleme në lidhjen tuaj zgjidhni femrën e duhur. Ja cilat janë femrat më xheloze sipas shenjës së horoskopit, sipas astrologëve, në krahasim me të tjerat.


1. Dashi
Femrat e shenjës se dashit duan të përkëdhelen më shumë. Nëse e shikojnë se nuk po i kushtoni vëmendjen e duhur, ato bëhen xheloze dhe të bezdisin. Megjithatë, këto femra janë të ndershme dhe të sinqerta. Mos rrezikoni t’i tradhëtoni femrat e lindura në shenjën e Dashit. Kjo do ta tërbonte.

2. Luani
Femrat e lindura në shenjën e Luanit kanë autoritetin maksimal dhe mundohen të ketë kontrollin e gjërave në një lidhje. Ato nuk kanë pasiguri për ndjenjat dhe bëhen shumë xheloze për partnerin.

3. Akrepi
Femrat e lindura në shenjën e Akrepit janë shumë të vëmendshme ndaj sjelljeve të partnerit dhe nuk toleron në shumicën e kohës. Ato e zgjedhin partnerin me pozicion të mirë në punë dhe kjo i bën të ndihen të pasigurta për besnikërinë e tij. Duhet të dini se një femër e lindur në shenjën e Akrepit nuk fal kurrë!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë