Loading…

Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes, Juventus – Napoli

  • 07/04/2021 | 17:41

Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes, Juventus – Napoli

Ndeshja e prapambetur e Serie – A ndërmjet Juventusit dhe Napolit do të zhvillohet sonte me fillim nga ora 18:45.


Këto dy skuadra janë duke luftuar për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve dhe momentalisht janë më pikë të barabarta, nga 56.

Këto janë formacionet zyrtare:

JUVENTUS (4-4-2): Buffon; Danilo, De Ligt, Chiellini, Alex Sandro; Cuadrado, Bentancur, Rabiot, Chiesa; Morata, Ronaldo.

NAPOLI (4-2-3-1): Meret; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Hysaj; Fabian Ruiz, Demme, Zielinski; Lozano, Mertens, Insigne.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë