Loading…

Këto janë katër shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë dështimin

  • 20/09/2019 | 21:17

Këto janë katër shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë dështimin

Edhe pse në jetë, ndonjëherë fiton e ndonjëherë humbet, jo të gjithë njerëzit e pranojnë humbjen dhe kanë sjellje nga më të çuditshmet në situata të pafavorshme.


Shenjat e zodiakut që nuk dorëzohen kurrë, derisa marrin atë që duan janë këto:

Demi

Mendja juaj nuk është e përgatitur për një dështim, pasi jeni gati të ktheni përmbys botën për të arritur suksesin që dëshironi. Të lindurit nën shenjën Demit shpresojnë të arrijnë rezultate maksimale dhe në rastet kur situatat ndryshojnë, ndodh një kaos mendor nga i cili demat mezi dalin.

Dashi

Nuk kanë gjë tjetër në mendje veçse të kenë sukses në jetë. Ruajtja e pushteti është e rëndësishme. Nuk do t’I shohësh kurrë këta persona me duart të kryqëzuara që pranojnë disfatën.

Bricjapi

Për bricjapët është e pamundur të humbasësh, duhet të fitojnë në çdo moment. Janë të motivuar dhe nuk pranojnë kurrë një përgjigje negative.

Luani

Kapen fort mbas fronit pavarësisht asaj që duhet të bëjnë për ta arritur. Nuk i kalojnë dot poshtë dështimet e tyre sepse ndiejnë që kanë ardhur në këtë botë për të bërë maksimumin me idetë e tyre brilante.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë