Loading…
Këto janë katër shenjat më manipuluese të horoskopit, kujdes me ta
  • 06/11/2018 | 14:37

Këto janë katër shenjat më manipuluese të horoskopit, kujdes me ta

Akrepi:

Të lindurit në shenjën e Akrepit kanë shumë intuitë dhe një fuqi të madhe psikologjike për të marrë atë që duan.

Peshorja:

Njerëzit e kësaj shenje janë në gjendje të manipulojnë për të ruajtur ekuilibrin dhe për të shmangur konfliktet. Ata nuk mund të thonë se çfarë mendojnë për të shmangur problemet.

Shigjetari:

Të lindurit në shenjën e Shigjetarit mund të jenë disi manipulues, por më pak të vetëdijshëm; specialiteti i tyre është të ndryshojnë anë kur situata është e pafavorshme.

Binjakët:

Njerëzit e kësaj shenje të zodiakut konsiderohen hipokritë, sepse ata kanë dy fytyra dhe nuk i tregojnë për të gjithë, kjo është ndoshta e vërteta e fshehur e Binjakëve, e cila mund të interpretohet si manipulim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë