Loading…

Këto janë rezultatet e 24 ndeshjeve që u zhvilluan sot në Ligën e Europës

  • 29/10/2020 | 23:57

Këto janë rezultatet e 24 ndeshjeve që u zhvilluan sot në Ligën e Europës

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e xhiros së dytë të Ligës së Europës, ku ka pasur edhe disa befasi, shkruan Gazeta Metro.


Sot janë zhvilluar plotë 24 ndeshje në Ligën e Europës, ku janë shënuar shumë gola por edhe ka pasur shumë të papritura në disa ndeshje.

Ndeshja më befasuese e kësaj xhiro është ajo në mes Antwerp dhe Tottenham, ku ekipi anglez humbi 1-0 ndaj ekipit belg.

Duke ditur kapacitetin e ekipit të Jose Mourinhos, një humbje e tillë u kritikua nga të gjithë.

Barazimi i Romës, është një tjetër ndeshje befasuese, ku shumë tifozë kanë pritur fitoren e ekipit italian ndaj CSKA Sofia.

Më poshtë keni të gjitha rezultatet e ndeshjeve të zhvilluara sot. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]tro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë