Loading…

Këto janë shenjat më pafat të horoskopit për këtë javë

  • 14/04/2019 | 19:04

Këto janë shenjat më pafat të horoskopit për këtë javë

1. Gaforrja

Mosmarrëveshja familjare do të shkaktojë një argument fatal me partnerin tuaj. Megjithëse do të jetë një kohë emocionale, respekti, dashuria dhe komunikimi do të mbizotërojnë.

Duhet të kujdeseni për fjalët tuaja, sepse mund të thoni gjëra që do të pendoheni më vonë dhe nuk do të ketë kthim prapa.

2. Virgjëresha

Edhe nëse nuk duam, çështjet financiare do të ndërhyjnë në jetën tuaj të dashurisë, pasi shqetësimi i tepruar mund të shkaktojë konflikte me partnerin tuaj.

Yjet do t’ju udhëheqin për të balancuar forcat dhe për të kaluar këtë krizë me të dashurin tuaj.

3. Peshorja

Është momenti që ju të përballeni me një bisedë intime dhe t’i tregoni partnerit tuaj se ju e keni lënë pas dore në dashuri.

Ju duhet të jeni shumë të kujdesshëm me atë që thoni dhe para se të gjykoni, analizoni veten, sepse ndoshta ju mund ta bëni partnerin tuaj përgjegjës për një gabim që ju keni kryer gjithashtu.

4. Shigjetari

Këtë fundjavë, sipas yjeve, fantazmat e pabesisë ndërhyjnë në jetën tuaj. Pra, gjëja më e mirë është që mund të bëni është një udhëtim me partnerin tuaj në mënyrë që të mund të shmangni çdo problem në marrëdhënie.

Të dy duhet të injoroni thashethemet e njerëzve që vetëm kërkojnë t’ju ndajnë për të prishur lumturinë që të dy keni ndërtuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë