Loading…

Këto shenja të horoskopit e duan vetëm qetësinë

  • 19/05/2019 | 23:37

Këto shenja të horoskopit e duan vetëm qetësinë

Nëse as që mund ta merrni me mend t’ua falni disa personave të cilët ju kanë lënduar, personat e lindur në këto shenja të horoskopit ua falin trë gjithëve, transmeton Gazeta Metro.

Peshorja

Me çmin të shmanies së konfliktit e grindjes, Peshoret janë të gatshme për gjithëçka. Megjithatë, Peshoret nuk janë naive, kështu që nëse njëherë i keni dëshpëruar, do t’ju mbajën në distancë, në mënyrë që kjo të mos përsëritet.

Ujori

Ndonëse janë tekanjoze dhe ndonjëherë madje edhe agresive, Ujorëve shpejt u kalon hidhërimi, sepse janë të prirur për t’i racionalizuar të gjitha situatat për ta arsyetuar vetveten. Ata do të thonë se ua kanë falur, por me kohë këtë do ta tregojnë duke qëndruar në distancë, si Peshoret.

Peshqit

Personat e lindur në shenjën e Peshqve për shkak të emotivitetit të tyre të theksuar shumë shpejt lëndohen, por edhe shpejt falin. Ato pas një kohe të caktuar gjejnë arsyetim për secilin, gjë që ndonjëherë nuk është më e mira. Mirëpo, thjesht janë të tillë.

Gaforrja

Për të njëjtën arsye si Peshqit, Gaforret e udhëhequra nga emocionet gjithmonë mbledhin mjaftueshëm forcë për të falur edhe ata të cilën i kanë lënduar shumë. Për to më e rëndësishme është që me askënd të mos jenë në grindje dhe që në jetë të mbretërojë paqja, gjë që disa shpesh dinë ta keqpërdorin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë