Loading…

Këto shënja të horoskopit janë më të mira në shtrat

  • 30/04/2021 | 21:34

Këto shënja të horoskopit janë më të mira në shtrat

Përputhshmëria seksuale mund të jetë e vështirë për tu gjetur. Shenjat e zodiakut mund të jenë të dobishme në parashikimin e disa karakteristikave të përgjithshme dhe temperamenteve të një personi. Bazuar në këtë, lehtë mund të marrim një ide se cilat shenja të zodiakut janë më të mirat në shtrat. Sidoqoftë, secila shenjë ka mënyrën e saj unike të reagimit në takimet seksuale dhe është e rëndësishme të kuptoni detajet e qasjes së tyre.


Le të shohim cilat shenja të zodiakut janë më të mirat në shtrat:

1.Luani

Luanët janë një nga shenjat më të mira të zodiakut në shtrat. Luani është një dashnor i zjarrtë, i pasionuar dhe i pëlqen të marrë përgjegjësinë në dhomën e gjumit. Ata nuk do të lënë asnjë gur pa lëvizur për ta bërë partnerin e tyre të ndihet i veçantë mes çarçafëve. Kjo shenjë dihet që është një partner i respektueshëm dhe merr parasysh kërkesat e të dashuruarve të tyre.

2. Peshorja

Peshoret janë të shkëlqyeshëm në shtrat. Ata janë të shkëlqyeshëm në artin e dhënies dhe marrjes. Ata janë dashnorë tepër të talentuar. Peshorja di të përmbushë edhe partnerët e tyre fantazitë më të egra. Ato mund të bëjnë që ëndrrat më të këqija të vijnë në jetë.

3. Akrepi

Një Akrep di të luajë kartën misterioze. Akrepi ka të bëjë me dominimin dhe eksperimentimin në shtrat. Akrepat janë një adhurues i madh i seksit. Një Akrep gjithmonë dëshiron ‘t’u heqë mendjen’ partnerëve të tyre. Takimet e tyre seksuale janë të ngjashme me shenjat e tyre thumbuese.

4. Virgjëresha

Virgjëreshat janë mishërimi i seksit të ngadaltë, sensual dhe pasionant. Ata janë perfeksionistë. Ata janë të stimuluar me inteligjencë dhe humor. Virgjëreshat nuk lënë gur pa lëvizur për të krijuar një mjedis të rehatshëm dhe sensual. Ata janë të etur për të kënaqur të dashuruarit e tyre gjithmonë

5. Shigjetari

Shigjetarët janë si fëmija. Por në shtrat ata kanë energji dhe entuziazëm të egër.
Ata duan të kënaqen me dashuri spontane. Ata shpesh sugjerojnë pozicione dhe ide të reja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë