Loading…
Këto shenja të horoskopit janë prindër të shkëlqyer
  • 12/10/2018 | 17:17

Këto shenja të horoskopit janë prindër të shkëlqyer

Cilësitë e tyre janë të integruara në variabla të ndryshme si niveli i përgjegjësisë, afeksioni, lidershipi, së bashku me shumë të tjera. Të kesh një fëmijë dhe të bëhesh nënë apo baba është një detyrë shumë e vështirë.


Dhe megjithëse nuk ekzistojnë formula për të pasur sukses në këto role, disa çife të shenjave të ndryshme zodiakale, së bashku janë prindër të shkëlqyer.

Akrepi dhe Peshorja:

Akrepi është një shenjë e fortë, me opinione kontroverse dhe të sinqerta. Ndërsa peshorja arrin stabilitetin e duhur, sepse i merr gjërat lehtë dhe eviton problemet. Kur të dy shenjat bashkohen për të formuar një familje, janë prindër me shumë karakter dhe zemër të madhe.

Peshqit dhe Binjakët:

Shenja e peshqve udhëhiqet nga emocionet, për këtë arsye do të jetë perfekte shoqëria e Binjakave përgjegjës në kulm. Këto dy shenja do të jenë prindër të suksesshëm dhe do të kenë një marrëdhënie shumë të dashur me fëmijët.

Shigjetari dhe Luani

Personat e lindur nën shenjën e Luanit janë liderë në gjithçka dhe së bashku me Shigjetarin do të dinë të ecin para në mënyrë të pavarur. Këta çifte do të ndikojnë që fëmijët e tyre të marrin vendime të suksesshme në të ardhmen.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë