Loading…

Këto tri këngëtare të njohura kosovare kanë qenë në një klasë

  • 30/09/2022 | 13:17

Këto tri këngëtare të njohura kosovare kanë qenë në një klasë

Janë mjaft të njohura për publikun shqiptar, por a e dinit se këngëtaret Zanfina Ismajli, Nora Istrefi dhe Fjolla Krasniqi kanë qenë shoqe klase?


Së fundmi, në rrjete sociale janë zbuluar disa fotografi nga shkolla ku shihen këngëtaret e njohura në një moshë fare të vogël.

Sot, Nora Istrefi vijon suksesshëm rrugëtimin e saj në muzikë ndërsa Zanfina prej kohësh është larguar nga skena por mbetet ende shumë e kërkuar dhe e pëlqyer.

Sa i përket Fjollës, edhe ajo gjithashtu është larguar nga muzika, por tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë