Loading…

Këto tri shenja i pret – martesë nga ferri

  • 20/04/2019 | 23:41

Këto tri shenja i pret – martesë nga ferri

Disa shenja thjesht nuk janë të krijuar për martesë. Nëse jeni në bashkëshortësi me njërin prej këtyre tri shenjave mendoni mirë se a do t’u thuan ‘po’, transmeton Gazeta Metro.

Gaforrja

Gaforrja është ideale për martesë? Martesën e synon tërë jetën? Ndoshta, por çfarë fshihet pas kësaj? Gaforrët brengosen për imtësira dhe janë ekstremisht të ndjeshëm. Me ta nuk është lehtë. Nëse doni jetë të mundimshme dhe personin të cilit përherë duhet t’i asryetoheni apo t’ia dëgjoni ankesat, atëherë urdhëroni, Gjykojeni veten në robëri të përjetshme!

Akrepi

Akrepi ka dëshirë të dominojë. A jeni ju tip i dëgjueshëm? Nëse po, ju buzëqesh fatu, nëse jo – ikni!
Akrepi është shumë pretendyues, mund t’ia plotësoni gjithë ato që kërkon> Ka dëshirë të jetë kryesori në shtëpi. U pëlqen kjo?

Shigjetari

Shigjetari adhuron të kritikojë. A jeni ju të ndjeshëm? Nëse jo, ndoshta edhe realizoni bashkëshortësi harmonike, Po ashtu e dimë se sa e do lirinë, por bëse ia dilni ta zbusni, ju lumtë. Ndoshta dëshironi të sfidoni, pra urdhëroni./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë