Loading…

Këto tri shenja të horoskopit do të ndryshojnë më shumë gjatë 2022

  • 23/12/2021 | 22:58

Këto tri shenja të horoskopit do të ndryshojnë më shumë gjatë 2022

Astrologët parashikojnë se viti 2022 do të shënohet nga Tigri i Ujit – shumë do të jenë në gjendje të bëjnë hapa të mëdhenj në karrierën e tyre, të arrijnë ambicie dhe të inkurajojnë zhvillimin profesional.


Këto tre shenja të horoskopit do të ndryshojnë më së shumti vitin e ardhshëm.

Peshorja (24 shtator – 23 tetor)

Peshoret që janë të fokusuara në zhvillimin e karrierës dhe biznesit do të marrin një ofertë tepër të mirë që do të kërkojë pak rrezik nga ana e tyre.

Kjo ofertë mund të përmirësojë ndjeshëm aftësitë tuaja, të përmirësojë zhvillimin profesional dhe të sjellë mirëqenie materiale.

Është një periudhë e shkëlqyer e jetës për investime dhe një ngritje në shkallët e karrierës. Mos shikoni prapa, përveçse mësoni nga gabimet tuaja dhe mos dëgjoni njerëzit që janë xhelozë. Yjet janë në anën tuaj.

Bricjapi (23 dhjetor – 20 janar)

Në fillim të vitit, Bricjapët do të mund të mbarojnë punët e vonuara prej kohësh, takimet, bisedat në të cilat do të zbulojnë të vërtetën dhe do të fillojnë përvoja të reja.

Në vitin 2022 do të kenë një energji të fortë që do ta çlirojnë lehtësisht dhe kjo do t’i ndihmojë veçanërisht në dëshirën për të krijuar.

Tashmë në Mars dhe Prill, Bricjapët mund të takojnë një person interesant me të cilin dashuria do të jetë më shumë se pasion në fillim. Kjo marrëdhënie mund të lë të kuptohet për një romancë që ia vlen të zhvillohet.

Peshqit (20 shkurt – 20 mars)

Peshqit mund të ndryshojnë vendbanimin e tyre në mënyrë të papritur dhe nuk do të jetë një lëvizje brenda qytetit, me shumë mundësi do të shkoni në një udhëtim të gjatë ose madje do të mendoni të lëvizni jashtë vendit.

Ka mundësi që përveç vendbanimit të ndryshoni edhe vendin e punës, por edhe rrethin e kontakteve të ngushta.

Tigri i ujit do t’i ndihmojë Peshqit të gjejnë ekuilibrin në sferën materiale. Në vitin 2022 ju pret një përmirësim i ndjeshëm i situatës financiare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë