Loading…
Këtyre 4 shenjave të horoskopit u intereson shumë pamja e tyre
  • 18/09/2018 | 22:19

Këtyre 4 shenjave të horoskopit u intereson shumë pamja e tyre

Qoftë nëse “rregullohen“ për t`i bërë përshtypje dikujt, apo thjesht u pëlqen të kenë një fizik dhe një pamje sa më të kuruar, janë disa persona që kujdesin për imazhin e kanë parësor.


Këto 4 shenja horoskopi janë krejtësisht të fiksuara pas fizikut, shkruan Bordo.al.

Demi- duan të duken mirë sepse kështu ndihen mirë. Edhe në momentet e stresit apo vështirësive, do t`i shohësh gjithmonë të rregulluar e të “pispillosur“.

Luani- nuk mund të mungonte në këtë listë. Në fund të fundit, është shenja së cilës i pëlqen më shumë se të gjithëve të jetë në qendër të vëmendjes.

Virgjëresha – kërkon të bëjë përshtypje të mirë përherë dhe pamja është një rrugë për ta arritur këtë.

Peshorja- është personi që në Instagram ndjek më shumë artistët e make up-it sesa miqtë e vet!

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë