Loading…

Khabib detyron tifozin e Barcelonës të thotë: Hala Madrid |PAMJE

  • 16/06/2019 | 17:25

Khabib detyron tifozin e Barcelonës të thotë: Hala Madrid |PAMJE

Luftëtari i UFC-së, Khabib Nurmagomedov, njihet si një tifoz i flaktë i Real Madridit.


Kampioni i botës dhuroi show, pasi nuk pranonte të bënte foto me një fëmijë tifoz të Barcelonës.

Me shaka, rusi i tha se nuk do të bënte foto me të se ishte me katalanasit. Ai i kërkoi djaloshit të nxirrte nga goja frazën e famshme të tifozëve madrilenë: “Hala Madrid”.

I vogli pranoi dhe gjithçka u mbyll me të qeshur.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë