Loading…

Khloe Kardashian pozon pranë veturës super luksoze, por diçka tjetër mori vëmendjen

  • 17/06/2021 | 23:45

Khloe Kardashian pozon pranë veturës super luksoze, por diçka tjetër mori vëmendjen

Khloe pozoi pranë veturës super-luksoze.


Ylli televiziv Khloe Kardashian ka publikuar disa imazhe të reja, me të cilat bëri që e gjithë vëmendja të kthehet tek ajo.

Në ato foto, Khloe pozoi e veshur me një kostum të ngushtë, në të cilin vuri në pah linjat e përsosura trupore.

Këto imazhe, bukuroshja zgjodhi që t’i realizojë pranë veturës së saj luksoze të tipit “Rolls Royce”. Khloe mori poza joshëse para aparatit, duke vënë në pah të pasmet në pothuajse secilën fotografi.

Pas kësaj, ajo publikoi foto me nënën dhe motrat, për të njoftuar se ribashkimi i “KUWTK” transmetohet sonte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë