Loading…

Khloe Kardashian realizon fotosesionin e ri për këpucët e reja

  • 26/02/2021 | 22:05

Khloe Kardashian realizon fotosesionin e ri për këpucët e reja

Khloe Kardashian së fundmi ka pozuar për kampanjën e re të “Good American”.


36-vjeçarja të njëjtat imazhe i ka publikuar edhe në rrjetin social Instagram, ndërsa mahniti ndjekësit, shkruan Daily Mail.

Njëra prej tyre që ngjalli më shumë reagime, ishte imazhi që shfaqte vetëm këmbët e saj të tonifkuara.

Me këtë rast, Khloe padyshim që vuri në pah edhe të pasmet e bujshme, që i theksoheshin tej mase.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Tiparet e saj të formësuara kanë ardhur si rezultat i stërvitjeve të shumta, duke kaluar një pjesë të madhe të kohës.

Sa i përket jetës së saj private, Khloe për një është aluduar që u ribashkua me Tristan Thompson, i cili e kishte tradhtuar dy herë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë