Loading…

Khloe zihet në pozita të palakmueshme në qytet, shikoni format e saj të trupit

  • 21/05/2019 | 08:37

Khloe zihet në pozita të palakmueshme në qytet, shikoni format e saj të trupit

Khloe Kardashian po përqendrohet te vetja dhe vajza e saj, transmeton Gazeta Metro.

Gjatë një interviste të fundit, 34 vjeçërja tregoi nëse ajo ishte në lidhje me dikë pas ndarjes së saj me Tristan Thompson në shkurt, shkruan Klan Kosova.

“Jo as nuk e kam menduar”, tha Khloe.

“Unë e dua shumë vajzën time. Dhe duke qenë me të duke shijuar çdo minutë, e di që do të tingëllojë epike por unë po punoj për veten time. Unë jam e lumtur”.

Ndërkaq kur ajo u pyet nëse do të martohej përsëri ajo tha: “PO”.

Nëse keni harruar, Khloe ka qenë e martuar me Lamar Odom nga viti 2009 deri në vitin 2016.../gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë