Loading…

Kiara bën gati valixhet, Luizi nuk i mban dot lotët

  • 25/03/2023 | 20:22

Kiara bën gati valixhet, Luizi nuk i mban dot lotët

Kiara dhe Olta janë në nominim dhe njëra prej tyre do të lërë sonte shtëpinë e “Big Brother VIP”.


Nderkohe së fundmi, teksa Kiara ka qenë duke bërë gati valixhet Luizi nuk i ka mbajtur dot lotët.

I pyetur nga Kiara se përse ishte mërzitur, Luizi nuk iu përgjigj.

Kujtomë se Luizi kishte deklaruar se do dilte pas Kiarës nëse eliminohej ajo, por moderatorja e bindi të vazhdojë garën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë