Loading…

Kiara ia jep një fjalë të madhe Luizit: Të premtoj se do të dua shumë

  • 24/03/2023 | 20:17

Kiara ia jep një fjalë të madhe Luizit: Të premtoj se do të dua shumë

Sot banorët e Big Brother po kalojnë një ditë shumë të bukur. Vëllai i Madh ua ka plotësuar dëshirën dhe ka organizuar një festë pranë pishinës.


Të gjithë po kërcejnë e po këndojnë. Ndër më energjikët është padiskutim Luizi.

Luizi-Kiarës: Të lutem mos më lër kurrë. Të dua

Në një moment, duke kërcyer ai e mori mënjanë Kiarën dhe duke u puthur i tha: “O Kiar të dua më shumë se jetën time. Më premton që do më duash shumë?

Kiara: Të premtoj!

Luizi: Dëgjo, më të mirë se unë mund të gjesh, jam i sigurt, por askush nuk do të dojë kaq shumë sa të dua unë.

Kjo e ka lumturuar Kiarën dhe të dy janë përqafuar fort.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë