Loading…

‘Kiara pa Luizin do të ishte tani duke punuar si kamariere në Lushnjë’

  • 25/03/2023 | 23:12

‘Kiara pa Luizin do të ishte tani duke punuar si kamariere në Lushnjë’

Sonte po diskutohet debati i Luizit dhe Kiarës, pasi këngëtari u mërzit që moderatorja nuk kaloi këngë me të, por me Oltën.


Zhaklina sërish u mundua ta nxjerrte keq Luizin, duke e komentuar fëshkëllimen e tij ndaj Kiarës.

Ashpër i ka reaguar Bledi opinionistes, i cili i doli në krah Luizit.

Sipas tij Luizi e dashuron dhe dëshiron të kaloj kohë me të, e cila është këtu fal tij.

“Ai djalë aty, u kujdes gjithmonë për të dhe e solli atë këtu ku është. Kiara po të mos ishte Luizi do të ishte tani duke punuar si kamariere në Lushnjë duke e parë atë nga televizori”, tha Bledi i ashpër ndaj opinionistes./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë