Loading…

Kiara përplaset me Luizin: E para dhe e fundit herë që më drejtohesh me atë fjalor

  • 29/01/2023 | 23:04

Kiara përplaset me Luizin: E para dhe e fundit herë që më drejtohesh me atë fjalor

Kiara Tito është përplasur me Luiz Ejllin për shkak të një komenti të këngëtarit drejt saj. Kjo revoltoi moderatoren, e cila është ndjerë e ofenduar.


Kiara: E para dhe e fundit herë që më drejtohesh mua me atë lloj fjalori.

Luiz: Mbarove?

Kiara: Nuk më intereson fare. Isha me Maestron duke folur gjëra të tjera dhe më përmend fjalën me b. Nuk shihet respekti sa më thua “të dua” nga mëngjesi deri në darkë. Shihet se si sillesh me mua në sy të të tjerëve dhe kanë kthyer kokën të gjithë banorët e jam ndjerë shumë keq.

Luiz: Prandaj e kam bërë.

Kiara: Mua mos më bëj më pjesë të lojërave të tua. S’më intereson fare. Nuk dua të të dëgjoj derisa ta kuptosh që është gabim.

Luiz: Jam duke e bërë për Efin.

Kiara: Atë fjalë nuk e dua as për lojë e për asgjë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë