Loading…

Kiara Tito reagon për rastin tragjik në Top Channel, ka një mesazh për Luizin

  • 29/03/2023 | 11:13

Kiara Tito reagon për rastin tragjik në Top Channel, ka një mesazh për Luizin

Së fundmi Kiara Tito ka reaguar për rastin e kobshëm që ndodhi në Top Channel ku roja i sigurisë mbeti i vrarë.


Në një postimi në InstaStory, Kiara tha se ajo që a ndodhur është e frikshme dhe njëkohësisht një shuplakë për të gjithë.

Tutje, ish-banorja tha se ndonëse nuk është e pranishme fizikisht, ajo do ta mbështesë me zemër Luizin.

Ndryshe, spektakli i sotëm i BBVA u hap duke i njoftuar banorët për rastin tragjik, për t’u mbyllur më pas pa vazhduar rrjedhën e zakonshme të tij.

Moderatorja Arbana Osmanin njoftoi se spektaklit pritet të rikthehet normalisht të shtunën e ardhshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë