Loading…

Kiara xheloze për Luizin: Më dukesh mistrec, e kam për kur të dalim jashtë

  • 08/02/2023 | 23:08

Kiara xheloze për Luizin: Më dukesh mistrec, e kam për kur të dalim jashtë

Pjesë e bisedës mes Kiarës dhe Luizit:


Kiara: E di ça më acaron, se më dukesh pak mistrec.

Luizi: Në ç’kuptim?

Kiara: Nuk e kam për këtu në shtëpi, e kam për kur të dalim jashtë. Ke qejf të ngacmosh.

Luizi: Të dukem natyrë që e bëj?

Kiara: Po. E kam kuptuar këto kohët e fundit.

Luizi: Joo. Vjen një moment që..

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë