Loading…

Kida dhe Ermal Fejzullahu publikojnë këngën e re

  • 13/06/2019 | 13:29

Kida dhe Ermal Fejzullahu publikojnë këngën e re

U bë disa javë që Kida dhe Ermal Fejzullahu paralajmëruan projektin e ri dhe ky projekt më të fund u servua për publikun, transmeton Gazeta Metro.


Kënga e re e cila pritet të bëhet hit i ri i verës është punuar nga Koston dhe Badsam, ndërsa teksti është shkruar nga reperit Bim Bimma.

Për pjesën vizuale, atë të videoklipit, është përkujdesur Alban Selimaj, ndersa për veshjen e Kidës si gjithmonë është kujdësur Diana Qerimi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë