Loading…

Kida dhe Lyrical Son po sjellin këngën e re

  • 16/05/2019 | 20:59

Kida dhe Lyrical Son po sjellin këngën e re

Kënga e paralajmëruar e Kidës me Lyrical Son duket se do të bëhet hit i verës, transmeton Gazeta Metro.


Kida dhe Lyrical Son, dyshja më e përfolur, pritet të sjellin bashkëpunimin e pare.

Dyshja e famshme këngës  e cila mban titullin ‘DejaVu’  pritet ta shoqërojnë edhe me videoklip.

 

View this post on Instagram

 

Mu po m’doket #DejaVu ❌ @lyricalson 💥

A post shared by KIDA (@kida) on

“Mu po m’doket #DejaVu” ka shkruar Kida në mbishkrimin e fotografisë që paralajmëroi këngën./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë