Loading…

Kida duket më seksi se kurrë me ngjyrën e re të flokëve

  • 25/09/2020 | 17:41

Kida duket më seksi se kurrë me ngjyrën e re të flokëve

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.


Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundi ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

Kida po duket tejet tërheqëse me këtë paraqitje.

 

View this post on Instagram

 

👅

A post shared by KIDA (@kida) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë