Loading…

Kida duket shumë seksi: Publikon pjesë nga projekti i fundit

  • 08/11/2019 | 17:46

Kida duket shumë seksi: Publikon pjesë nga projekti i fundit

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor.


Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka duket të jetë drejt fundit.

Në fotografinë Kida shfaqet e veshur vetëm me një xhaketë lejla, në një dhomë të mbushur me para.

 

 

View this post on Instagram

 

🎬

A post shared by KIDA (@kida) on

Gjithashtu Kida ka publikuar edhe një video të shkurtër nga projekti i ri muzikor, ku duket se kënga do të jetë baladë dashurie.

 

 

View this post on Instagram

 

This week!!! 😊

A post shared by KIDA (@kida) on

Kujtojmë se Kida përflitet edhe për një bashkëpunim ndërkombëtar me këngëtarin, Maitre Gims, megjithatë ende nuk është konfirmuar./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë