Loading…

Kida lajmërohet nga Amerika, tregon format e saj me rrobat që i zbulojnë shumë

  • 08/06/2021 | 09:18

Kida lajmërohet nga Amerika, tregon format e saj me rrobat që i zbulojnë shumë

Këngëtarja Kida ka treguar se ka udhëtuar për në Amerikë.


Kida është në Kaliforni dhe duket se atje ajo po tregon së nuk është vetëm një këngëtare por edhe një femër e bukur.

Këngëtarja është shfaqur në jelek rrugëve të Beverly Hillsit derisa ka bërë disa fotografi të çastit atje.

Ajo ka treguar si kurrë më parë gjoksin e saj por edhe belin derisa poshtë këtyre fotografive ka shkruar “Dashni n’Kaliforni”.

Kujtojmë se kënga e fundit e Kidës është me reperin gjerman Samra – “Lila” – të cilës këngë ajo ia punoi klipin në Dubai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë