Loading…

Kida, më provokatore se më parë

  • 29/05/2020 | 12:12

Kida, më provokatore se më parë

Këngëtarja Kida ka postuar disa foto të nxehta në rrjetet sociale, duke vënë në pah figurën e saj joshëse.


Kida, e cila pritet që së shpejti të vije me një këngë të re në bashkëpunim me Mozzik por që sot ajo ka pozuar paksa më provokatore se më parë.

Këngëtarja është shfaqur me një fustan të kaltër ku ekspozon këmbët e saj seksi.

Ndryshe, Kida pritet që këtë vit të sjell edhe këngë të tjera edhe pse pandemia e COVID-19 ia kishte ndalur asaj këto projekte.

E në prag të verës këngëtarja pritet që të vijë disa këngë të reja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë