Loading…

Kida me tatuazh të ri: Ky është vendi që ka vendosur ta bëjë

  • 22/10/2020 | 21:10

Kida me tatuazh të ri: Ky është vendi që ka vendosur ta bëjë

Këngëtarja e njohur, Kida ka treguar se është një maniake e tatuazheve, e këtë e ka dëshmuar duke bërë disa në trupin e vet.


Por artistja nuk është ndalur me kaq. Ajo ka bërë edhe një tatuazh të ri në krahë, ndërsa ka ndarë edhe imazhe me fansat e vet

Ajo ka zbuluar se atë ia dedikon të gjithë njerëzve që e urrejnë. “Ata më urrejnë, sepse është më e lehtë se sa të më mundin”, ka shkruar Kida në foton përkrah tatuazhit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë