Loading…

Kida nuk i ndal fotot provokative në Los Angeles

  • 10/06/2021 | 08:09

Kida nuk i ndal fotot provokative në Los Angeles

Këngëtarja Kida ka disa ditë që ka udhëtuar në Los Angeles


Kida pas bashkëpunimit të saj me Samra nuk i ka ndalur paraqitjet e saj në Amerikë, ku është parë në Hollywood dhe në Los Angeles.

Nga atje, Kida, për të cilën shprehi sonte simpati futbollisti i Kombëtares se Kosovës Valon Berisha,l ka treguar belin e hollë por edhe gjoksin e saj.

Sot ajo është shfaqur para një Lamborghini të kaltër derisa ka pasur të veshura veshje të zeza nga lëkura. Ajo nuk ka treguar se ku do të shkoj përpos që ka postuar katër zemra të kaltra poshtë fotografisë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë