Loading…

Kida shfaqet e veçantë në setin e ri fotografik

  • 30/06/2020 | 08:08

Kida shfaqet e veçantë në setin e ri fotografik

Kida ka pozuar tërheqëse në setin e ri.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi-Kida, përveç punës për këngë të reja po përpiqet që të rri sa më afër fansave të saj edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Kohët e fundit madje jemi mësuar ta shohim shumë aktive. Kida ka realizuar një set të ri fotografik dhe duket tejet e veçantë në të.

E veshur me stil dhe provokuese, Kida e ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

View this post on Instagram

kjo so paranojjjjj?

A post shared by KIDA (@kida) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë