Loading…

Kida shkëlqen e veshur kuq e zi, Tuna ka diçka për t’i thënë

  • 22/10/2019 | 20:22

Kida shkëlqen e veshur kuq e zi, Tuna ka diçka për t’i thënë

Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik si Kida, është njëra ndër artistet më të dashura për publikun shqiptar.


Krahas muzikës ajo është tejet aktive edhe në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 milionë ndjekës.

Së fundmi në po këtë rrjet, Kida ka publikuara disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur kuq e zi, transmeton Gazeta Sinjali.

Kida ka marrë komente të shumta nga ndjekësit në këto imazh, duke përfshirë këtu edhe komentin e këngëtares shumë të përfolur shqiptare, Tuna Sejdi.

“Fqinja e preferuar”, ka shkruar Tuna në fotografitë e Kidës.

 

View this post on Instagram

 

💋

A post shared by KIDA (@kida) on

Ndryshe, Kida ka kohë që ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë projekte të reja muzikore, duke mos zbuluar shumë rreth tyre.

“Tela” është projekti i fundit muzikor i Kidës në bashkëpunim me Ermal Fejzuallhun. Kënga është publikuar në muajin qershor dhe deri më tani numëron mbi 39 milionë klikime në YouTube.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë