Loading…

Kika e ka ‘pikë të dobët’ këtë reper të njohur kosovar

  • 25/02/2021 | 21:59

Kika e ka ‘pikë të dobët’ këtë reper të njohur kosovar

Kreshnik Husaj, i njohur me nofken Kika, dikur organizonte spektakle bukurie, ndërkaq tani merret me emisione televizive.


Së fundi, Kika është kthyer sëeish në ekran me “I’ts my love”, një emision takimesh mes vajzash e djemsh, shkruan “Kosovarja”. Edhe ky projekt i pejanit, ka ndezur mjaftë diskutime nga më të ndryshmet, shpesh me tone banale e eksplicite.

Ndërkohë, Kika nuk ka përtuar ti reagoj secilit që ka thënë diçka për të. E, në një nga postet e fundit, Kika ka treguar se pika e tij e dobët është artisti i ri i rep skenës, Don Gjoni.

Kika, ka lëshuar në faqen e tij në Instagram një video të reperit, ku ai shihet duke sharë, shkruan “Kosovarja”

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë