Loading…

Kim dhe Kylie çmendin fansat me fotografitë e fundit, veshjet e tyre mbulojnë shumë pak

  • 22/05/2020 | 18:28

Kim dhe Kylie çmendin fansat me fotografitë e fundit, veshjet e tyre mbulojnë shumë pak

Ylli i realitetit dhe sipërmarrësi amerikan Kim Kardashian,  e cila tashmë është 39 vjeç dhe motra e saj, miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, gjatë kohës së pandemisë kanë provokuar fansat me fotografitë provokuese, transmeton Gazeta Metro.


Ato dyja vetëm se po e dëshmojnë se janë femrat më seksi të showbizzit.

Kim Kardashian pozoi me “body” ngjyrë trupi dhe taka të larta, gjë që ia nxirrnin në pah edhe më shumë trupin e saj bombastik.

“Kam fotografuar veten”, shkroi Kim krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Summer Mesh collection just dropped SKIMS.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Nga ana tjetër, motra e saj e vogël Kylie, 22 vjeç, tregoi trupin e saj të “thyer” me të njejtën veshje që kishte Kim, por ngjyrë të bardhë dhe me krahë.

 

View this post on Instagram

 

my days are made up of zoom meetings and playing dress up ☁⚡⚡

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Motrat janë duke numëruar milionat me bizneset e tyre, të cilat çdo ditë e më shumë janë në rritje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë