Loading…

Kim Kardashian deklaroi se video +18 e saj është fshirë, por ajo është ende në faqet për të rritur

  • 18/06/2021 | 16:37

Kim Kardashian deklaroi se video +18 e saj është fshirë, por ajo është ende në faqet për të rritur

Kim Kardashian ka pranuar se suksesi i ‘Keeping Up With the Kardashians’ ka ardhur mëse shumti pas publikimit të videos së skandalit ku Kim dhe Ray J kryenin marrëdhënie seksuale.


E pyetur nga Andi Cohen nësë shfaqja do të kishte patur të njëjtin sukses edhe nëse nuk do të ishte shfaqur videoja e Kim me Ray J ajo është përgjigjir jo. Më pas Kim pyetet nëse fëmijët e saj janë në dijeni të kësaj videoje ajo ka thënë se për fat të mirë nuk i është dashur akoma dhe për fat të mirë kanë kaluar shumë vite dhe tashmë videoja është fshirë.

Kim ka thënë së kjo është një gjë me të cilën tashmë i duhet të jetojë gjithë jetën dhe se mori një mësim nga ai skandal.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë